מוזמנים לקרוא, להקשיב ולהתרגש יחד איתי

"תודה רבה לך תמר על סדנה מעלפת! היה מעניין חוויתי מעשיר ומעצים. קיבלנו טיפים מדהימים גם לסטיילינג באירוח וגם לחיים למדנו המון את אישה מעוררת השראה. התגובות היו נלהבות וכולן נהנו מאוד" . ליעד קודיש לוין – סמנכ"לית קאנטרי בית יצחק.

"תמר אהובה והכי יצירתית שפגשתי, יש לך המון רעיונות עם כתיבת טקסטים מדהימים שבהן את מעבירה מסר ברור וחד משמעי לכל אחת ואחת שהשתתפה להיות עצמאית וגאה במה שאנו ותמיד לשאוף קדימה. את מלאה בחום ואהבה והצלחת לרגש וכמובן למדתי המון טריקים בעריכת שולחן" . אורית.

"תמר יקרה, שמחתי לקחת חלק בערב שכולו תוכן והעצמה נשית, הכרתי נשים מקסימות, החכמתי וקיבלתי טיפים לקישוט השולחן ומעל הכל, היתה אוירה נהדרת המשיכי בעשייתך המבורכת" . אורלי ג.

"רציתי להודות לך על סדנא מקצועית ומעניינת ומהנה לנשים שלנו בצפת, היה ערב באמת מהנה ואטרקטיבי. הבנות לא הפסיקו לדבר ולשבח, ההנחיה מקצועית ונעימה, את פשוט חביבה על הקהל והנשים ביקשו להזמינך כל שנה לפני כל חג, ללמוד ולקבל טיפים חדשים שיש לך, אז נפגש בקרוב" . טל.

"אני רוצה להודות לך על ערב העצמה נשית מדהים שהעברת אצלנו, הערב היה מהנה,  את מפעילה נשים באופן טבעי ומהנה, למדנו ממך רבות על אירוח ואפשרויות בלתי מוגבלות של ניצול משאבים קיימים- שלעיתים איננו מודעות להם. הבנות (50) נהנו כולן, ואפילו שלחו לי תמונות על מה שלמדו ממך וישמו את זה לבתיהן. שלא לדבר על האישיות המדהימה שלך שמשדרת שמחה, חיוניות, כיף ועשיה ברוכה. נהננו מאוד, וממתינות בקוצר רוח לסדנא/הרצאה הבאה. תודה רבה בשמי ובשם עובדות המועצה המקומית חצור הגלילית".    עליזה ביטון – יועצת לקידום מעמד האשה מועצה מקומית חצור הגלילית.

"אני רוצה להודות על חוויה נפלאה באווירה נעימה ושלווה על אדיבות הסבלנות והידע הבלתי נלאה שלך על רעיונות אין סופיים וזמינים שנתנו למפגשים האלה ידע עצום והרבה שמחה. באהבה גדולה  איוט לוי – רכזת אזרחים וותיקים תמר אישה יפה מבחוץ ומבפנים!!! הערב היה מאוד מעצים , עם תובנות לחיים , ערב קסום מעניין וכיפי נהניתי מאוד המקום מיוחד והאווירה שאת יוצרת מיוחדת במינה".  מזי

"אין עלייך תותחית! מוכשרת ברמות תודה רבה על ערב מהנה!!! ואת תמר ממש עניינית עם הפשטות שלך". שושי

"תודה על ערב מקסים שחוויתי אצלך בסוויטה המלכותית אני אזכור זאת לשנים. תמר את אישה יקרה. עשית ערב גדול שיחקת אותה אנחנו מאוד נהננו כבר מצפים למפגש הבא יצאנו עם טעם של עוד. תודה רבה לך  ולמשפחתך המדהימה וניפגש בקרוב בשמחות… כל מה שאת נוהגת לעשות את הופכת  אותו לזהב". דליה. מרכז צעירים צפת.

"היה מדהים מאוד נהנתי, תמר את תמיד מפתיעה אישה נדירה ומיוחדת הכל היה נפלא בהחלט השארת אצלי טעם של עוד, תמיד משרה סביבך אוירה של קסם ועניין !"… אור

"אמרתי בעבר ואומר גם היום, שמך הולך לפנייך! את אישה מיוחדת בעלת כישרון ואופי נדירים.. היה ערב עשיר , מהנה ותמיד כייף להיות בחברתך… זכיתי. מודה לך אופן אישי על ההזדמנות לשווק ולחשוף עסקים קטנים בחצר ביתך המושקע החם והנעים. המשיכי בעשייה זו כמו שרק את יודעת. אוהבת אותך, יקירה". נירה

"היה בהחלט ערב מעצים מפרה ומהנה , מעשיר וכמובן מפנק , תודה"  ליאת

"ערב מיוחד ואת מיוחדת אין עלייך". ורד

"נפלאה מוכשרת ויצירתית והכל בנועם הליכות .כל הכבוד." שולה

"לתמר היקרה ולכול בני משפחתה שבלעדיהם לא היה ערב כזה, נהניתי מקבלת הפנים החמה, מהכיבוד המושקע והטעים, מהנשים המקסימות שהיו שם וכמובן ממך תמר, איזה ערב מהנה יצאתי עם הרבה טיפים ורצון לשדרג ולשפר את שולחן החג שלי, תודה על ערב נפלא ועל היותך אישה עם כזו נתינה, זכיתי בערב מדהים ובך." ורד

טובה בוזורגי עם אתי לוי ואתי בוזורגי

יעל שושן

יעל משה

זהבה חימי

דליה חסן

כרמלה סולטנה כהן

שרה סולטני

אתי רחמים